Asistent/ka marketingového oddělení

Jsme společnost zabývající se designem s 25 lety zkušeností a naše produkty naleznete po celé Evropě i v zámoří.

náplň práce:

- administrativní a organizační činnost
- produkční činnost
- pomoc s přípravou veletrhů a výstav
- základní správa webových stránek a sociálních sítí
- příprava podkladů marketingovému a obchodnímu oddělení
- příprava podkladů pro tiskoviny, web, sociální sítě, atd.
- zajišťování produkce marketingových materiálů

požadujeme:

- SŠ vzdělání znalost anglického jazyka slovem i písmem
- dobré komunikační a organizační schopnosti, systematičnost, pečlivost, manuální zručnost dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint atd.)
- orientaci v problematice nových komunikačních nástrojů (sociální sítě, internet)
- pružnost a vysoké pracovní nasazení seriózní vystupování, loajalitu k firmě ŘP sk. B

nabízíme:

platové podmínky odpovídající dané pozici s možným profesním růstem
- zajímavou práci v dynamickém kolektivu
- zázemí fungující firmy
- pružnou pracovní dobu
- podíl na šíření kvalitního českého designu do zahraničí
- zaměstnanecké výhody
- práci na plný úvazek či zkrácený úvazek

Kde budete mít kancelář:

v Bílovicích u Uherského Hradiště, č.p. 519

Kdy můžete začít:

hned, jakmile nás u pohovoru přesvědčíte, že z vás bude nejlepší asistent/ka

Životopisy zasílejte emailem na l.eidova@egoe.cz